Wniosek o konto w mBanku

mBank posiada atrakcyjna ofertę nie tylko kont osobistych, ale również konta firmowe i oszczędnościowe. Wniosek o otwarcie konta można złożyć przez Internet.

Konta osobiste w mBanku

eKonto Standard

Otwarcie i prowadzenie eKonta standard w mBanku jest darmowe. Nic nie zapłacisz za zwykłe przelewy krajowe, które wykonasz z bankowości internetowej lub mobilnej. Wypłaty z bankomatów przy pomocy usługi blik również są za darmo. Aby wypłacać pieniądze z bankomatów przy pomocy karty i uniknąć płacenia opłaty musisz wypłacać jednorazowo kwotę od 100 zł wzwyż i korzystać z bankomatów należących do  Planet Cash, BZ WBK i Euronet. Standardowa opłata za obsługę karty płatniczej wydanej do eKonta Standard wynosi 4 złote. Możesz w łatwy sposób tej opłaty uniknąć jeśli w ciągu miesiąca wykonasz minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

eKonto Plus

Posiadając eKonto Plus  nie poniesiesz żadnych kosztów za wypłaty gotówki w bankomatach za granicą. Za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce również nic nie zapłacisz pod warunkiem, że wypłacana jednorazowo kwota  to minimum 100 zł. Otwarcie i prowadzenie konta jest darmowe pod warunkiem, że miesięczne wpływy na konto nie będą mniejsze niż 1000 zł. Jeżeli wykonasz przynajmniej 5 transakcji w miesiącu to nie zapłacisz za obsługę karty płatniczej.

Konto dla dzieci i młodzieży w mBanku

mBank posiada atrakcyjną ofertę konta przeznaczonego dla dzieci i młodzieży. Opłaty związane z kontem bankowym zmieniają się w zależności od wieku posiadacza konta.

Osoby w wieku 13-20 lat

Posiadacze eKonta m w wieku 13-20 lat nie ponoszą żadnych opłat za prowadzenie konta, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów przy pomocy blika lub karty.

Osoby w wieku 21-24 lat

Osoby będące w wieku 21-24 lat nie ponoszą żadnych opłat za prowadzenie konta oraz wypłaty blikiem z bankomatów. Opłata za obsługę karty wydanej do konta wynosi 4 zł. Można jej jednak uniknąć poprzez wykonanie w ciągu danego miesiąca przynajmniej 5-ciu transakcji bezgotówkowych. Za wypłaty z bankomatów, które są niższe niż 50 zł bank nalicza prowizję w kwocie 1,3 zł. Wypłaty z bankomatów  w jednorazowej kwocie minimum 50 zł nie podlegają opłacie.

Osoby w wieku powyżej 25 lat

Dla osób w wieku powyżej 25 lat opłata za prowadzenie konta wynosi 5 złotych. Można uniknąć tej opłaty zapewniając miesięczne wpływy na konto w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł. Opłata za obsługę karty wynosi 4 złote i tej opłaty również można uniknąć wykonując w danym miesiącu minimum pięć transakcji bezgotówkowych przy pomocy karty wydanej do konta. Wypłaty z bankomatów blikiem są darmowe. Wypłaty z bankomatów przy pomocy karty również są darmowe, jednak pod warunkiem że jednorazowa wypłata wyniesie co najmniej 100 złotych. Gdy kwota wypłaty jest niższa to bank naliczy opłatę 1,3 zł.

Jak złożyć wniosek o konto w mBanku?

Złożenie wniosku o konto w mBanku jest bardzo proste. Najłatwiej otworzyć konto przez internet. Poniżej znajdziesz opisy poszczególnych kont bankowych w mBanku wraz z linkiem, który przeniesie Cię bezpośrednio na stronę banku. Po złożeniu wniosku przez Internet bank wyśle do Ciebie kuriera z umową.