Wniosek o konto w Getin Banku

Jak złożyć wniosek o otwarcie konta w Getin Banku?

Złóż wniosek o konto w Getin Banku!

Oferta konta „Proste Zasady” jest bardzo przejrzysta. Aby nie płacić za podstawowe usługi związane z kontem w Getin Bank wystarczy wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową przy pomocy karty wydanej do konta. W bardzo komfortowej sytuacji są posiadacze konta w Getin Banku w wieku 18-26 lat. Od nich bank utrzymanie konta jest darmowe i bank nie stawia żadnych warunków potrzebnych do uniknięcia opłat.

Ile kosztuje konto w Getin Bank?

Otwarcie i prowadzenie konta

Za otwarcie i prowadzenie konta „Proste Zasady” Getin Bank liczy sobie 8 złotych miesięcznie. Jednak jak pisaliśmy powyżej wykonanie minimum jednej operacji bezgotówkowej kartą zwalnia z powyższej opłaty. Posiadaczom konta „Proste Zasady” w wieku 18-26 lat bank bezwarunkowo nie nalicza tej opłaty.

Opłata za kartę debetową

Za wydanie i obsługę standardowej karty debetowej do konta „Proste Zasady” bank nie nalicza żadnej opłaty.

Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Jeśli nie lubisz zastanawiać się z „czyjego” bankomatu wypłacasz gotówkę i obawiać się naliczenia opłaty za wypłatę środków to wybór konta „Proste Zasady” w Getin Banku z pewnością będzie słuszny. Posiadacze tego konta mogą wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów na terenie polski nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów.

Ile kosztują przelewy z konta „Proste Zasady” w Getin Banku?

Przelewy zwykłe oraz zlecenia stałe, które samodzielnie zlecisz przez Internet lub aplikację mobilną są darmowe. Koszt przelewu europejskiego SEPA wynosi 10 zł. Przelewy SORBNET kosztują 20 zł lub 5,99 zł w przypadku gdy przelewasz kwotę powyżej 1 miliona złotych. Przelewy SWIFT kosztują 0,2% od kwoty przelewu jednak nie mniej niż 30 zł i nie więcej niż 250 zł.

Wypłata z bankomatów za granicą

Przebywając za granicą lepiej zastanowić się nad innym sposobem wypłaty środków niż w bankomacie bezpośrednio z konta „Proste zasady”. Za każdą wypłatę zostanie naliczona opłata w wysokości 4,5% wartości wypłacanej kwoty, jednak nie mniej niż 10 zł.

Jak złożyć wniosek o konto w Getin Banku?

Wniosek o konto można złożyć bezpośrednio w placówce banku lub przez Internet. Naszym zdaniem ta druga opcja jest wygodniejsza i pozwala uniknąć ewentualnych kolejek do bankowego okienka. W tym celu wystarczy kliknąć poniżej w napis „Złóż wniosek”. Zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę Getin Banku, gdzie będziesz mógł wypełnić internetowy wniosek o otwarcie konta. Bank po zweryfikowaniu poprawności Twoich danych wyśle do ciebie kuriera z umową. Gdy podpisany przez Ciebie egzemplarz umowy wróci do banku, twoje konto zostanie aktywowane. Nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu dostarczenia umowy kurierem.