Wniosek o konto w ING Bank Śląski

Wniosek o konto w ING Bank Śląski

Żródło: ING Bank Śląski

ING Bank Śląski posiada w swojej ofercie atrakcyjne konta bankowe. Na uwagę zasługuje rozwinięty system bankowości internetowej i mobilnej wygodny i intuicyjny dla użytkownika. Dzięki tym rozwiązaniom możesz zarządzać swoją gotówką z dowolnego miejsca na świecie. Poniżej opiszemy najbardziej popularne konta w ING Bank Śląski.

Konto Direct z Moim ING

Ile kosztuje konto osobiste w ING Bank Śląski

Bank nie pobiera żadnych opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku. Darmowe są również przelewy zwykłe samodzielnie wykonane w bankowości internetowej lub mobilnej. Opłata za kartę wynosi 7 zł miesięcznie. W łatwy sposób można uniknąć tej opłaty. Aby bank nie naliczył opłaty za kartę wystarczy, że w miesiącu łączna kwota transakcji bezgotówkowych dokonanych przy użyciu karty na kwotę 300 zł. Dla osób w wieku 18-26 lat próg płatności bezgotówkowych, który uprawnia do uniknięcia opłaty za kartę jest mniejszy i wynosi tylko 200 złotych. Wypłaty z bankomatów należących do ING Bank Śląski i sieci Planet Cash są darmowe. Jedna wypłata w miesiącu z pozostałych bankomatów na terenie Polski jest darmowa za każdą kolejna bank pobierze opłatę w kwocie 2,5 zł.

Posiadając Konto Direct z Moim ING możesz otworzyć konto oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem 2,5% przez 4 miesiące.

Jak złożyć wniosek o konto osobiste w ING Bank Śląski?

Najprostszą metodą na złożenie wniosku o otwarcie konta w ING Bank Śląski jest zawnioskowanie przez Internet. Wystarczy kliknąć poniżej w napis „Złóż wniosek” a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę banku gdzie wypełnisz kilka danych. Gdy to uczynisz przyjedzie do Ciebie kurier z umową. Gdy bank otrzyma od kuriera podpisany przez ciebie egzemplarz umowy to Twoje konto zostanie aktywowane. Przyjazd kuriera odbywa się na koszt banku i Ty z tego tytułu nie ponosisz żadnych kosztów!

 

Konto firmowe w ING Bank Śląski

Konto firmowe w ING Bank Śląski jest dedykowane dla osób prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych i partnerskich oraz wspólnot mieszkaniowych. Konto firmowe również posiada dostęp do bankowości internetowej oraz mobilnej co pozwala zarządzać finansami firmy z dowolnego miejsca na świecie.

Ile kosztuje konto firmowe w ING Bank Śląski?


Warunek aktywności: Poniżej przedstawiamy warunek który należy spełnić aby uniknąć niektórych opłat związanych  z kontem firmowym w ING Bank Śląski. Aby spełnić warunek aktywności musisz wykonać przynajmniej jedną z poniższych czynności:

Wykonaj z konta firmowego w ING przelew do ZUS

Wykonaj z konta firmowego w ING przelew do US

Zapewnij miesięczne wpływy na konto firmowe w ING w kwocie nie mniejszej niż 2000 zł. Nie mogą to być wpływy z kont własnych firmy.


  • Od klientów którzy spełnią opisany powyżej warunek aktywności ING Bank Śląski nie pobiera opłat zaprowadzenie konta. Po spełnieniu warunku aktywności darmowe są również przelewy zwykłe samodzielnie wykonane w bankowości internetowej. Wypłaty z bankomatów własnych banku ING Bank Śląski oraz należących do sieci Planet Cash na terenie Polski są bezwarunkowo darmowe. Opłata za obsługę karty wynosi 7 zł miesięcznie, ale bardzo łatwo można jej uniknąć. Wystarczy w danym miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę nie mniejszą niż 300 zł. Przelewy do ZUS i US są bezwarunkowo darmowe.

Jak złożyć wniosek o konto firmowe w ING Bank Śląski?

Wniosek o konto firmowe w ING Bank Śląski najprościej jest złożyć przez Internet. Aby tego dokonać wystarczy kliknąć poniżej w napis „Złóż wniosek” Zostaniesz wtedy przeniesiony do odpowiedniego formularza bezpośrednio na stronie banku. Po wysłaniu internetowego wnioski przyjedzie do Ciebie kurier z umową. Gdy podpisany przez Ciebie egzemplarz umowy wróci do banku, Twoje konto firmowe zostanie aktywowane. Za wizytę kuriera nie poniesiesz żadnych kosztów!